IPP se specializuje na zařízení a technologie pro povrchové úpravy a předúpravy kovů již od roku 1991. V posledních letech jsme se soustředili zejména na oblast předúprav a čištění povrchu, tj. na ultrazvukové čištění, průmyslové odmašťování a mokré tryskání.

Postupně jsme uzavřeli dohody o zastupování s řadou vysoce kvalitních západoevropských firem z tohoto oboru. Na většinu zařízení zajišťujeme rychlý a kvalitní servis. Veškeré naše činnosti kromě pozáručního servisu jsou pro zákazníky bezplatné, tzn. že veškeré technické konzultace, vypracování nabídek, provádění většiny vzorků a testování technologií zajišťujeme zdarma.

U všech firem se jedná o přímé zastoupení, tzn. že vlastní obchod (objednávky a fakturace) probíhají přímo mezi výrobcem a kupujícím, čímž dosahujeme optimálně příznivých cen zařízení a technologií. Pro většinu dodaných zařízení pak zajišťujeme záruční i pozáruční servis v ČR a SR z Prahy.

Naše poměrně kompletní specializované portfolio tvoří nyní ve svém oboru špičkové západoevropské firmy s jejich produkty, viz sekce Domů a Produkty. Vzhledem k tomu, že tyto firmy dodávají různá zařízení na předúpravu a čištění povrchu kovů zcela různých typů a technologií, tak máme možnost konzultovat různé technologické možnosti, a tím pádem nalézt pro zákazníky optimální řešení jejich problémů.

Servis zajišťuje zprovozňování strojů, zaškolení obsluhy a zároveň i pozáruční servis včetně dodávek náhradních dílů.