Chemikálie pro galvanické pokovování vyvíjí a vyrábí námi v ČR a SR zastoupená firma Dr. M. Kampschulte – DMK, Německo. Jedná se o jednu z předních evropských firem ve svém oboru a ve svém programu má téměř všechny technologie pro galvanické pokovování, a to od předúpravy jako je odmašťování chemické a elektrolytické, moření, aktivace povrchu až po galvanické zinkování alkalické i slabě kyselé včetně slitinových zinků, mědění, niklování (lesklé, matné i bezproudové), chromování (bílé, černé i tvrdé), chromátování, cínování, elektrolytické leštění atd.

Firma DMK vyrábí též různé druhy pasivace včetně technologie Eloc 6, což je pasivace bez obsahu šestimocného chromu, která spolu s galvanicky vyloučeným zinkem vytváří vysoce korozně odolné transparentní, modré (tenkovrstvé) a zelenofialové (tlustovrstvé) vrstvy, které akceptuje automobilový průmysl. Velkou výhodou této tlustovrstvé pasivace je, že pracuje za teploty okolí (18 – 25 °C), což přináší provozovateli vysoké úspory energie oproti běžným tlustovrstvým pasivacím. Zároveň je možno hotové výrobky temperovat až do 190 °C aniž by se konverzní vrstva zničila.

Galvanické technologie DMK kladou důraz na korozní odolnost technických povlaků (např. ZnCo, ZnFe, ZnNi) a na vzhled a hloubkovou účinnost dekorativních povlaků.

Firma DMK má ve svém portfoliu též nejmodernější technologie pro dokončovací operace jako pasivaci, zapečeťování atd., včetně nanotechnologií.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat, jsme Vám kdykoliv k dispozici. Vzhledem k tomu, že jsme obchodní zastoupení firmy DMK, tzn. že vlastní obchod (objednávky a fakturace) probíhají přímo mezi firmou DMK a kupujícím, dosahujeme optimálně příznivých cen technologií.

 

Rozsáhlé reference v celé Evropě, dostupné na vyžádání.

 

Novinky firmy DMK:

Firma DMK vyvinula pro zákazníky, kteří nutně potřebují žlutou pasivaci a nechtějí mít ve své firmě technologii, která obsahuje šestimocný chrom, novou žlutou pasivaci bez šestimocného chromu Helios 2.0. Tato pasivace má pěknou žlutou lehce irizující barvu, která připomíná původní chromát a má i dobrou korozní odolnost. Pro vážné zájemce by bylo možno případně zajistit vzorek, tj. pozinkovaný a pasivovaný díl, nebo aplikovat tuto pasivaci na zaslaný menší díl.